معرفی خشم شب

برای مدت طولانی هیچکس نمیدونست خشم شب واقعی شبیه کیه . تنها اطلاعاتی ک وایکنیگ ها داند از انواع نادر و اژدهایان جمع شده بود  . صدا سوت مانند و با سرعت خود رو از طریق آسمون تاریک شب به دنبال اعتصاب یه رعدو برق بنفش روشن بود . بی دوندون لجباز هم هست . در حالی ک برخی اوقات ب حرف های هیکاپ گوش میدهد به آنجه هیکاپ میخواهد .

از لحاظ فیزیکی او ساختی متوسط با مقیاس جت. رنگ  مشکی پوشش بدنی خشم شب هست !!! هیکاپ اسمشو بی دندون گذاشته چون میتونه دندونها خودشو مخفی کنه .  بر خلاف بقیه اژدهایان که آتش از دهانشان بیرون می آید . خشم شب قادر به شلیک رعدو برق از دهانش هست . او همچنین بسیار سریع و با استفاده از سرعت و رنگش خودشو در آسمان شب پنهان میکنه . 

بی دندون نیز بسیار فعال و باهوش و بازیگوش هست . به هیکاپ نگاه میکنه و حرکات خاص او رو تقلید میکنه . بی دندون دارای ویژگی های بزرگی هست . یکی از این ویژگی ها وفاداری است . از این طریق با هیکاپ پیوند پیدا کرد . اون تا حد زیادی احترام و وفاداری به هیکاپ داره حتی از او محافظت میکنه در موقعیت های مختلف . 

بی دندون قلب های افرادی دیگه ای رو تحت تاثیر قرار داد  . به وایکینگ ها مث استرید . استویک وگابر  نشون داد ک اژدها قادر به دوستی و احترام هستند . طبعیت مهربونی بی دندون یکی از دلایل اصلی است ک وایکینگ ها و اژدهایان رو قادر به همزیستی میکنه . 

/ 14 نظر / 166 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدرضا

ای جونم عاشق این انیمیشن هستم در هر صورت مرسی که همه اطلاعات این اینیمشن را میزارید دمت گررررررم

sha.j.t

من این مطلب رو از روت کپی کردم ببخشید. ولی باذکر منبع!!!!!

sha.j.t

راستی اگه ناراحت میشی کپی کنم بگو برش دارم.

امین جوادزاده

سلام دمت گم عجب مطلبی های جالبی بود من که لذت بردم

رضا

سلام من ماکد هواپیما ها رو طراحی می کنم چند بار سعی کردم شیوه ی پرواز خشم شب رو باز سازی کنم در کامپیوتر جواب میده ولی عملیش سخته خلاصه ی مطلب 1-اون طوری که من مقیاس زدم (15٪ حجم اصلی نسبت به انسان(سکسکه)) خشم شب در اندازه ی واقعی بیش از 240 کیلو متر نمیتونه پرواز کنه (اولا پوستی که بال ها شو پوشونده پاره میشه دوما انسانی که سوار اون شده دچار کم بود اکسیژن می شه)و اگر هم سرعتش کم تر از 70 کیلومتر شد سقوط می کنه چون بال هاش برای سرعت پایین طراحی نشدن. 2- الگوی حرکتی اون کپی برداری شده از خفاش(که تو چهرش معلومه)، مرغ آبی(بال هاش حالت M مانند دارن )، دم اون هم یک دم V شکل هست که هم کار محور عمودی رو انجام میده و هم کار محور افقی (دم V شکل فقط در زاویه ی 110 درجه کارایی داره یعنی زاویه ی بین دو پره باید 110 درجه باشه)، بال هایی هم که بین دم و بال اصلی قرار می گیرن باعث میشن جربان هوا را در کناره ها کنترل کنه و باعث حفظ تعادل اون در شتاب بالا می شن ، سر اون هم ماننده نک شاتل فضایی هست که هوارو از خود دور می کنه (شایده به این دلیل باشه که فردی که سوار بر پشتشه نفس تنگی نمیگیره ) 3- اون صاع.... توی نزر بعدی

رضا

3-اون صاعقه ای هم که بعنوان آتش شلیک می کنه پلاسما هست تخص خاصی در این مورد ندارم ولی انقدر می دونم که دانشمندان بزور پلاسما تولید می کنند در جای ثابت حالا خشم شب چطوری تولیدش می کنه فقط خالقش می دونه چبرسه به پرتاب (توجه اگر در مورد علم ژنتیک و شبیه سازی تحقیق کنید می بینید که می توان یک موجود درا کاملا باز سازی کرد یعنی یه آدم بیکار مثل من منتحا متخصص ژنتیک باشه و بیاد با ژن موجودات بازی کنه تا بتونه یک خشم شب بسازه !!! من کافیمه که بتونم یک نمونهی قابل پرواز مکانیکی از اون بسازم!؟) 4-اون شیار های که بالای سر و در انتهای بال ها قرار دارند باعث صاف کردن هوا می شن مانند جغد برفی (ببخشید جغد رو یادم رفته بود) که هوا رو صاف میکنه در نتیجه صدایی از اون به گوش نمی رسه در سرعت متوسط در بیشترین سرعت چون بال ها وقت نمی کنن هوا را صاف کنند یک صدای صوت به گوش میرسه. 5- ان از سیستم سونار که خفاش ها استفاده می کنن بهره مند هست (نیاز به توضیح نیست گفتم یادتون نره)

رضا

ببخشید یادم رفت بگم ممنون از وبلاگتون من 17 سالمه ولی هنوز هم با ابجی کوچیکم(کلاس اول) می شینیم هر روز شبکهcartoonnetwork ساعت 5 مربی اژدها نگاه می کنیم (بعضی وقت ها 4:30 و بعضی دیگر5:30 می زاره)

محمدرضا

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♫♫♫♫♫♫♫♫♫[نیشخند]

محمد حسین

ببینم میشه درباره ی استرید هم اطلاعاتی بدهی [گل]

حامد

البته آقا رضا فکر کنم شما خیلی جدی گرفتید همش یک کارتون دیگه چیز زیادی نیست ولی خیلیییییییییییییییی باحالههههههه[نیشخند][گل]